HAKKIMIZDA

Her şeyin hızla geliştiği ama bilişimin her şeyden daha hızlı ve daha değişken bir gelişim gösterdiği çağımızda, temel sorunlardan biri haline gelen “zaman ihtiyacı” internet yardımı ile ürün edinme ihtiyacını azami seviyelere çıkarmış ve interneti doğal seyri içinde hayatın vazgeçilmez öğelerinden biri haline getirmiştir.

İnternet pazarının devasa bütçeleri yönetebilir bir hale gelmesi e-ticaret hizmeti veren firmaları, e-ticaret yolu ile ürün temini yapmak isteyenlerle güvenilirlik temelinde buluşturmayı da kaçınılmaz hale getirmiştir. Ürün temini, stok yönetimi ve sevkiyat gibi birbirinden müşkül etaplarda mücadele edebilmenin zorluğunu çözüme ulaştırmak ve e ticarette güven ve kalitenin adresi olmak adına www.kapionu.com adresinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

e-ticaret tecrübemiz ve güvenilir bağlantılarımız ile ürün temini, stok yönetimi ve sevkiyattaki hızımız ile çözüm ortağınız olmak için teknolojik yatırımlarımıza ara vermeden bütün gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyon

E ticaret dünyasının en güvenilir tedarikçisi olmakla, kendinize ve müşterilerinize sunacağınız ürünlerin hizmet ve kalite standartlarını maksimum düzeyde tutarak sorunsuz ticaretin kapılarını açıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı ticaret anlayışımız zaman ve güvenilirlik ilkeleri üzerine inşa edilmiş olup, gerçek zamanlı reel çözümler için ideal edinilmiştir.

Ticaretin bir restorasyon olduğu ön kabulü ile ürün yelpazenizin genişliğini sağlamak, ulusal ve uluslar arası pazarda eliniz ve gözünüz olmanın imkanları ile kolay ve hızlı ticaretin yapılabilirliğini sağlamak vizyonumuzun önemli bir unsuru olmayı daima muhafaza etmiştir.

Misyon

Eve dair her çeşit ürünü en geniş alternatiflerle müşterilerimize ulaştırmak, gerek aile bütçesine ve gerekse ülke ekonomisine sürekli katkı sağlayabilmek misyonumuzla daima yanınızda olacağız.

Ürün tedarik sürecinde yanınızda, ürün satışı sürecinde arkanızda olacağız. Misyonumuz dürüstlük prensipleri ve meslek etik kuralları ile erdem ve ideal istikametinde ilerlemektir.

Hissedilebilir farkların ve oluşturulabilir farkındalıkların ürün çeşitliliği üzerindeki zenginliği ile daima ileri ve daima güvenle bakabilmeniz için çözüm ortağınız olmaya geliyoruz.